Гідравлічні з'єднання до вітчизняної сільгосптехніки


Гідравлічні з'єднання до вітчизняної сільгосптехніки

Гідроз’єднання до сільгосптехніки 

Важко забезпечити повноцінне функціонування різноманітних механізмів, станів, спеціальної будівельної, сільськогосподарської, комунальної техніки без облаштування гідравлічних систем. На відміну від механічних приводів вони мають не тільки компактні розміри, а й високу потужність. Але для надійної подачі гідравліки в робочі зони механізмів потрібно гарантувати міцне гідравлічне з'єднання. Так неправильно здійснена стикування рукавів високого тиску в трубопроводі може спровокувати створення небезпечної ситуації, і навіть спричинити поломку механізму або спецтехніки в цілому.

Види гідроз'єднань

Забезпечити цілісність гідравлічної системи можна лише за рахунок застосування різноманітних надійних сполучних елементів. За допомогою таких деталей забезпечують розгалуження гідромагістралі та технологічні роз'єми. Стандартно гідроз’єднання бувають:

  1. роз'ємні;
  2. нероз'ємні.

Нероз'ємні

Такий тип з'єднань застосовується у гідравлічних системах, що не потребують демонтажу. Вони виконуються не тільки із застосуванням зварювання або паяння, але й із використанням різних:

  • Штуцерів. Вони може бути сполучними чи перехідними. Перші застосовуються створення системи з рукавів високого тиску одного діаметра. А другі – для з'єднання труб із різним перерізом. До того ж штуцери випускаються з метричними або дюймовими різьбами в діапазоні 14...42 мм.
  • Муфта гідравлічна. У нероз'ємних з'єднаннях вони мають фланцевий тип. Для забезпечення герметичності стику фланці стягуються з використанням 4…8 шпильок у комплекті з гайками. Їх використовують для стиків труб, які мають діаметри більше 32 мм, передачі рідин чи газів під тиском не вище 32 МПА.
  • Кутники. Вони випускаються циліндричної чи конічної форми.

Нероз'ємні гідроз’єднання відрізняються високою стійкістю:

  • негативним атмосферним впливам;
  • підвищеної вологості;
  • корозії;
  • до агресивних середовищ;
  • пилу та бруду.
Роз'ємні 

Швидкороз'ємні гідроз’єднання застосовують при необхідності часто з'єднувати або роз'єднувати гідромагістралі без використання спецінструменту. З їхньою допомогою можна стикувати рукави високого тиску, призначені передавати рідини під тиск не вище 20 атмосфер при експлуатації в температурних режимах
 -40…+1200С.

Швидкороз'ємні гідроз’єднання створюються із застосуванням розривних гідравлічних муфт, що складаються з двох робочих частин: розетки і ніпеля. Оснащення їх клапанами: плоского, тарілчастого, кулькового типу, дозволяє виключити втрати робочої рідини.

Швидкороз'ємні гідроз’єднання характеризуються:

  • зручністю та простотою стикування рукавів високого тиску без докладання великих зусиль;
  • за рахунок компактних розмірів надається можливість економити робочий простір;
  • забезпечується досить міцна гідросистема на тривалий термін.

У нас можна купити гідроз'єднання високої якості від провідних виробників за лояльною вартістю.




Показано з 1 по 16 із 43 (всього сторінок: 3)