Каталоги тракторні


Каталоги тракторні

Що таке паперовий каталог запасних частин трактора і навіщо він потрібний?

Паперові каталоги деталей для тракторів, вантажівок, автобусів, комбайнів, сільськогосподарської техніки та двигунів виконують роль технічних посібників, які допомагають ідентифікувати компоненти конкретних машин. Ця їх функція є критично важливою як при купівлі-продажу, так і при формуванні заявок на запасні частини. Крім того, каталоги знадобляться для вивчення пристрою та конструкції транспортних засобів, а також для розуміння послідовності розбирання та збирання їх вузлів. Тракторні каталоги містять велику інформаційну базу даних, яка забезпечує швидкий і точний пошук необхідних запчастин, включаючи відомості про їх зовнішній вигляд, заводський номер, стандартне найменування, місце розташування та інші характеристики. Каталоги тракторів у паперовому варіанті є зручними довідниками, що містять інформацію про всі елементи машин – від великих вузлів до найдрібніших деталей, забезпечених кодами (стандартними каталожними номерами), описами, графічними зображеннями (кресленнями, ілюстраціями). Будь-який тракторний каталог включає ілюстрації з переліком деталей та складальних одиниць, зручно організованих у специфікації. Структура каталогу заснована на принципах груповання по складальних одиницях. Для кожної з них представлений малюнок, на якому деталі вузла розташовані в порядку їхнього монтажу. Нижче слідує докладна специфікація, що включає номер позиції на малюнку, номер деталі за кресленням (деталі впорядковані за зростанням номерів), кількість деталей у складальній одиниці, код, номер підгрупи та коротке найменування. У підписах до малюнків також вказується номенклатурний номер та загальноприйнята назва складальної одиниці. Забезпечення безперебійної роботи машинно-тракторного парку потребує виробництва та торгівлі запасними частинами. Підтримання технічної справності часто ускладнюється необхідністю правильного замовлення потрібного вузла або деталі. Досвідчений механік може добре знати, де і на якій машині повинна бути встановлена деталь, але не завжди знайомий із загальноприйнятим каталожним позначенням та точною назвою; що вже говорити про номенклатурний номер, який використовується на складах виробничих підприємств. Відповідно до вимог, кожен виробник тракторів зобов'язаний розробити каталог запасних частин, в якому вказано правильні назви деталей, їх номери, кількість на тракторі, а також додаткову інформацію (технічні особливості та примітки). Перелік найменувань настільки великий, що запам'ятати їх практично неможливо.

Переваги паперових каталогів запасних частин тракторів

В даний час усі каталоги запчастин для тракторів можна легко знайти в інтернеті. Ці електронні довідники мають незаперечні переваги, але вони не завжди зручніші, ніж каталоги у вигляді книжки. Паперові каталоги запчастин стають незамінними у таких випадках:

  • При розбиранні та збиранні тракторів, коли немає можливості скористатися комп'ютером або ноутбуком.
  • При замовленні запчастин. Паперовим каталогом, на відміну від електронного, зможе скористатися практично будь-який тракторист.
  • При ремонті та обслуговуванні техніки в польових умовах, коли потрібно терміново визначити каталожний номер деталі, що вийшла з ладу, і замовити її у постачальника.

Які тракторні каталоги можна придбати у нас?

У нашому асортименті ви знайдете каталоги найпоширеніших тракторів, які використовують як великі, так і дрібні аграрні господарства:

  1. Каталог запчастин для тракторів МТЗ-80, 82.
  2. Інструкція з експлуатації тракторів МТЗ-80,82.
  3. Каталог деталей тракторів ЮМЗ.
  4. Каталог деталей тракторів ЮМЗ-80.
  5. Інструкція з експлуатації тракторів ЮМЗ-80.
  6. Каталог запчастин для трактора Т-40
  7. Каталог деталей Т-25.
  8. Каталог запчастин Т-16.

Придбати будь-який каталог тракторних запчастин із зазначеного списку можна через інтернет-магазин або зателефонувавши на будь-який вказаний номер телефону.




Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)